Digitaal vergaderen doe je zo (en dit kan je beter laten)
Serge van Rooij is hard op weg om dé specialist te worden op het gebied van digitaal vergaderen en presenteren. In het Algemeen Dagblad schreef journalist Marloe van der Schrier het artikel Digitaal vergaderen doe je zo (en dit kan je beter laten).
Al videobellend worstelden vele thuiswerkers zich de afgelopen drie maanden door. Het is tijd om de balans op te maken: welke lessen kunnen we trekken uit al die weken online vergaderen, presenteren en het houden van digitale conferenties?
"Je moet je realiseren dat je iets brengt dat interessant is voor het publiek.
Dat klinkt als een open deur, maar mensen die presenteren vergeten dat regelmatig. Mensen worden passiever”, aldus Serge van Rooij. Dat betekent dat het nóg belangrijker is dat je een kort en krachtig verhaal hebt.
Een tiental organisaties hebben in de afgelopen maand webinars online presenteren aangeboden aan hun medewerkers. Heb je daar interesse in, neem dan contact op met Serge van Rooij.
Download PDF